2013-2014 Sonbahar Kış Sezonu Ayakkabı Modelleri,2013 Sonbahar ayakkabı modelleri | Moda

İncelemekte Olduğunuz Sayfa Ana Sayfa / Bayan Ayakkabı Modelleri / 2013-2014 Sonbahar Kış Sezonu Ayakkabı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

2013-2014 Sonbahar Kış Sezonu Ayakkabı Modelleri

Bu Konuyu Yazan Editör admin Tarih 16 Ağustos 2013 | Konu Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir.?
Sponsorlu Bağlantilar

Yazın bitmesine sayılı günler kala sonbahar esintileri artık yüzünü göstermeden moda firmaları kolları sıvadılar.2013 2014 sonbahar ve kış ayakkabı modelleri yavaş yavaş parlak camekanlarda yerlerini almaya başladı.Firmaların yaz indirimlerine başlamasından sonra sonbahar ve kış aylarına ait yeni moda modeller vitrinleri süslemeye başlarken bu sene ayakkabı modası hakkındada ufaktan bilgi sahibi olmamıza yetecek kadar yeni modeller firmalar tarafından sunuldu.

2013/2014 Sonbahar Kış sezonu ayakkabı modellerinde platformlar geri dönerken, sivri burunlu ayakkabı ve botlar yükselişini sürdürüyor.Özellikle botlar ve yüksek ayakkabılr bayanlar tarafından vazgeçilmezlerimiz arasında yerlerini almış durumdalar.

Kış sezonunda ayakkabı modellerinin taban kısımları özellikle değişim geçirmiş gibi duruyor.Daha kalın tabanlar ve taban desenleri bayanlar açısından rahatlık sunacak gibi…Özellike bu sene yeni moda modellerde Chelsea botların öne çıktığı bir sezon bizleri bekliyor.Bir diğer dikkat çeken nokta ise, dizin üzerine çıkan deri çizmeler. Materyal olarak deri, süet, kürk öne çıkıyor..

Şimdi sizleri 2013/2014 Kış modası ayakkabı modelleriyle başbaşa bırakıyoruz….

Resimleri Tam Boy Görmek İçin Üzerine Tıklayınız.

Related posts:

Yorum Yapin


Copyright 2012 Moda. Tüm haklari saklidir.     
Moda, Yeni Modelleri Kadın Sitesi